Rıdsan Paslanmaz Metal ve Mamülleri 0212 549 8086

Oluşturulan Sayfalar / Üretimlerimiz

Paslanmaz Boru, Dişli Fittings, Dirsek, Tee, Redüksiyon, Flanş ve Vana ithali yaparak Türk Sanayisine toptan ve perakende satarak hizmet eden firmamız, bünyesindeki paslanmaz imalatını da büyütme kararı alarak aşağıda maddeler halinde belirtilen imalatlara başlamıştır.

Cnc Plazma Kesim : 2000 x 6000 mm tabla ebadında 100 mm kalınlık kapasiteli plazma ile istediğiniz ölçüde Lama, Şekilli Sac, Flanş, v.b. malzemeleri kesilmiş olarak firesiz tarafımızdan temin edebilirsiniz.

Cnc Abkant ve Cnc Makas :   3000 x 8 mm kapasiteli Cnc tezgahlarımızda 1 mm / 8 mm arası paslanmaz sacları istediğiniz ölçüde kesim ve büküm yaptırıp tarafımızdan firesiz olarak temin edebilirsiniz.

Talaşlı İmalatlar : Bünyemizdeki Cnc Torna, Manuel Torna, Sütunlu ve Radyal Matkaplar ile her türlü talaşlı imalatlarınızı yaptırabilirsiniz. Tornadaki çap sınırımız 1300 mm’dir.

Silindir İşleri :  Boy 2000 mm kalınlık 10 mm bükebilen tezgahımızla istediğiniz ölçüde silindir işleriniz tarafımızdan bükülmüş Tig argon kaynağı ile kaynatılmış olarak firesiz temin edebilirsiniz. (daha kalın ve uzun boy malzemeler için irtibata geçiniz)

Presdeki İmalatlarımız : Boru kalıplarıyla takviye ettiğimiz preslerimizle istenilen çap kalite, boy ve kalınlıktaki borularınızı Tig argon kaynağı ile kaynatarak net ölçünüzde imal edebiliriz. Özellikle kalın etli boru imalatında firmamız özel teknik ve kendi geliştirdiği kaynak metodu ile piyasaya Piston ve Gömek Borusu, Ring, Bilezik tabir edilen boruları büyük bir hassasiyetle yapabilmektedir. (siparişte ölçü teyidi alınız) bu borularda kaynak boşluğu yoktur. Ayrıca boru ve demir millerinizi paslanmaz sacla sıkı sargı yapabiliriz.

Kaynak İşleri : 350 amper AC/DC kaynak makinalarıyla Tig argon kaynağı yapan öncü firmalardandır. Bu makinelerle ayrıca kalıp kaynakları ve alüminyum kaynağı yapabilmektedir.

Lama Büküm : Lama bükme makinelerimizle büyük çap flanşların kaynaklı olarak maliyetini düşürüp tarafınıza tornalı ve tornasız olarak verebiliriz. Bu tip flanşları maliyeti düşürmek açısından 4 parçalı yay yapıp kaynaklı da imal edebiliyoruz.

Firmamız sadece paslanmaz çelik çalışmaktadır.

Bu vesile ile tarafımıza vermiş olduğunuz destek için teşekkür eder hayırlı işler dileriz.